چطور آغاز شد؟

هر آغازی میتونه تصادفی یا برنامه ریزی شده باشه. تولد فینیکس اما ترکیبی از اتفافات برنامه ریزی شده قبلی با سابقه بیش از 15 سال و یک برخورد تصادفی چند دقیقه ای بود. سال 1398 به طور رسمی ماموریت فینیکس که همون حمایت از استارتاپ ها است شروع شد.
فینیکس از زمان شروع فعالیت، به لطف جامعه علمی، صنعتی و انرژی جوانان عزیزی که با ما همکاری می کنند هر روز داره بزرگتر و خردمند تر میشه و این توانایی باعث میشه تا با قدرت بیشتری از شما حمایت کنه.


درباره فینیکس

همونطور که گفتیم، سیمرغ سال 98 رسما شروع به کار کرد، یه شروع به کار طوفانی در شان سیمرغ اصیل ایرانی! ما یک تیم قوی تشکیل دادیم، یک مجموعه جوان که هسته آن را مدیران با سابقه، جوان و آکادمیک تشکیل میدهند.
شاید در نگاه اول، استفاده ازاساتید برجسته دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی، فعالان حوزه صنعت و برگزاری دوره های مشترک با شتابدهنده های سطح یک جهان باعث تمایز ما شده باشه، اما ما معتقدیم توانایی ما فراتر از عوامل بیرونیست.
افتخار ما اتکا به دانشی بدون مرز است که به دست همکاران و مشاورانمان به دست می آید و به همت انرژی نامحدود آن ها دایما در حال ارتقا و پیشرفت است .


ما چه کاری انجام میدهیم؟

1.استارتاپ ها را به کمک تیمی از متخصصان با سابقه داوری و موارد برتر را انتخاب میکنیم.
2.یک دوره تخصصی با خدمات متنوع به کمک تیم منتور های با سابقه phoenix برای استارتاپ های برگزیده تا رسیدن به مشتری نهایی برگزار میکنیم.
3.گروه خلاقیت، گروه فنی و بازار در یک چرخه مستمر به عنوان یک استارتاپ استدیو فعال در phoenix به خلق ایده میپردازند.
4.یکی از وظایف واحد حقوق بین الملل ما، توسعه استارت-آپ ها در کشورهای هدف متقاضیان است.
ما این مسولیت را به کمک شرکای تجاری استاندارد و با سابقه خود انجام میدهیم.


منافع مشترک برای همه شرکای کلیدی

شتابدهنده استارتاپ PHOENIX با هدف ایجاد رابطه پایدار مبتنی بر اعتماد و برقراری تعامل بلندمدت با شرکای تجاری خود رویکردهای متعددی از جمله برگزاری دوره های مشترک MENTORSHIP، برگزاری سمینار و دوره های تخصصی مشترک، ارتقای سطح فنی و علمی ، ارزیابی عملکرد و ارتقا و سرمایه گذاری اجرا کرده است. همچنین در راستای مسئولیت‌های اجتماعی ما همیشه منافع شرکای تجاری. خود را در اولویت میدانیم
رابطه ما با تمام شرکای کلیدیمان یک رابطه برد-برد است.


ماموریت فینیکس

ماموریت اصلی ما “حمایت، توسعه و سرمایه گذاری روی استارتاپ های منتخب” است.
حمایت میتونه اشکال مختلفی داشته باشه، اما کارشناسان و مشاورین ما به کمک مدیران تیم ها تلاش می کنند تا با رسیدن به یک دیدگاه مشترک بهترین روش های حمایت مادی، اعتباری و آموزشی رو در اختیار تیم ها قرار بدن.
بعد از اون ما به واسطه مشاورین توانمندی که در داخل و خارج از کشور داریم، تلاش میکنیم از تمام جهات استارتاپ شما رو توسعه بدیم و نرخ فروش شما رو به شدت افزایش بدیم. در این مرحله ما میتونیم به عنوان سرمایه گذار با شما همکاری کنیم یا شما رو به سرمایه گذاران طرف قراردادمون در ایران و خارج از ایران معرفی کنیم.

خانواده فینیکس

بیش از 100 چهره از اساتید برجسته دانشگاه و اعضای هیئت علمی دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی، بیش از 10 فعال جهانی حوزه فروش و کسب و کار و بیش از 30 صنعتگر خبره و با سابقه به همراه انجمن‌های علمی همکار و شرکای تجاری ما به همراه تمام تیم های تحت مشاوره و حمایت ما همگی خانواده بزرگ فینیکس را تشکیل میدهند.
شما هم میتونید همین حالا به خانواده بزرگ فینیکس بپیوندید.

 

 

گستره جهانی فینیکس

گستره وسیع و جهانی فینیکس در ارتباط به شرکای تجاری و کلیدی